icon
icon
icon

Jaki rębak na początek RĘBAKI

Jeżeli posiadamy ogród, prowadzimy tartak, lub również zajmujemy się wyrębem drzew w lasach należałoby skorzystać z maszyn, które rozdrabniają pocięte drewno na jeszcze mniejsze kawałki.

Jeżeli możemy szybko posprzątać gałęzie w ogrodzie, lub również pozbyć się towarów powstających w związku z pracą stolarską pożądane byłoby postawić na dzisiejsze rębaki. Urządzenia rozdrabniają wyroby na części o obwodzie kilku centymetrów.

Tak pocięte drewno zdoła być wykorzystane jako materiał energetyczny np. do ogrzewania pomieszczeń. Systemy zasilane spalinowo, jak również elektrycznie gwarantują znakomitą wydajność, oraz mobilność. Możemy podłączyć rozdrabniacz do ciągnika, aby szybciej jak również sprawniej uporządkować gałęzie z drzew, lub również żywopłotów.

Dostawcy oferują trzy typy rozdrabniaczy. Oprócz rębaków bębnowych, zdołamy skorzystać z maszyn tarczowych, i śrubowych. Systemy przyśpieszają pracę, gwarantują niskie zużycie paliwa, a także są proste w użytku. Zdołają z nich korzystać zarówno doświadczeni pracownicy tartaków i zakładów stolarskich, jak również prywatni klienci, którzy pożądają uporządkować swoją działkę, lub również przydomowy ogródek.

Chcąc pozbyć się gałęzi po wycince lasów, lub również innego typu wyrobów pożądane byłoby już aktualnie zamówić jeden z modeli rozdrabniaczy. Przetworzone drewno będzie mogło nam posłużyć jako materiał opałowy o znakomitych parametrach. Rębaki do drewna mają szerokie zastosowanie, działają na wysokich obrotach, gwarantują pełne bezpieczeństwo podczas prowadzonych prac. Stacjonarne lub mobilne dają piękne szans.